💚OBJEDNEJTE SI KVĚTINU NA KONEC ŠKOLNÍHO ROKU! 💚 TENTO TÝDEN VE STŘEDU OTEVŘENO - 9:00 -16:00; ČTVRTEK - 9:00 - 15:00 ! 😉🌼

Konec školního roku bez front a stresu? Letos to zvládnem v klidu!

Krásný den, 

ani se mi tomu nechce věřit, ale konec školního roku už zase klepe na dveře. 🌼

Sama jsem maminka dvou dětí a tak vím, že těch akcí na konci školního roku je opravdu hodně a když mi cokoliv pomůže s organizací, tak jsem neskutečně ráda! 😊

Letos jsem se rozhodla, že vám to chci maximálně usnadnit, abyste si ty poslední školní dny užili v klidu.

Všechny kytice a rozkvetlé dárky na konec školního roku, už teď najdete nachystané u mě na e-shopu v sekci Konec školního roku.

Co je letos nového?

  • Nové termíny pro vyzvednutí: Aby se na každého dostalo a abych měla jistotu, že pro vás uvážu všechno dokonale čerstvé, přidala jsem do systému spoustu nových časů na vyzvednutí. Stačí si kliknout, kdy se vám to hodí nejvíc.

  • Prodloužená otevírací doba: V tom nejkritičtějším týdnu na konci června budu v obchodě od rána do večera. Takže žádný spěch z práce.

    V týdnu od 22.6. - 26.6. (den vysvědčení) budu mít PRODLOUŽENOU OTEVÍRACÍ DOBU

    PONDĚLÍ - STŘEDA - 9:00 - 17:00

    ČTVRTEK - 8:00 - 18:00

 

PÁTEK - VYSVĚDČENÍ - 7:00 - 17:00

 

Klidně se mrkněte na e-shop, vyberte si květiny online už teď a na konci června si pro ně jenom v klidu a bez fronty dojdete.

Děkuji a přeji krásný den

Vaše floristka Anička